Kompleksowa obsługa firm...
(58)562-24-65 | tel/fax(58)562-64-86 | cel-kom-1@wp.pl | www.cel-kom-1.com | otwarte: pn.-pt. 8.00-16.00 | sob. 8.00-13.00

O firmie / historia i początki

---- O firmie / historia i początki ----

A ż trudno uwierzyć, że nasze początki sięgają wczesnych lat 90-tych. CEL-KOM-1 na rynku papierniczym funkcjonuje już od prawie 3 dekad. Jednak dotarcie do obecnego punktu rozwoju firmy nie było takie proste. W 1991 roku transport ciężarowy stanowił ku temu pierwszy krok. Niedługo później działalność transportowa ewoluowała, rozszerzając swój profil o import oraz handel papierem komputerowym (składanka komputerowa). W czasach trudnej dostępności towaru był to krok milowy w naszym rozwoju. W miarę upływu lat rozszerzaliśmy nasz asortyment o kolejne grupy produktowe, starając się reagować na potrzeby rynku i potrzeby klienta. W owych czasach zaopatrzenie firmy w towary bazowało głównie na znajomościach, oraz poznawaniau kolejnych kanałów dystrybucj hurtowej w największych miastach wojewódzkich (Gdańsk, Bydgoszcz itd.).


Strategia / cele i zakres

---- zakres naszego działania ----


Strategia i zakres działalności...

N aszą strategią jest kompleksowa obsługa szkół, firm oraz instytucji w zakresie wyposażenia w artykuły papierniczo - biurowe, urządzenia techniki biurowej, druki akcydensowe oraz wszelkie niezbędne akcesoria potrzebne do funkcjonowania tego typu instytucji. Staramy się dynamicznie reagować na potrzeby rynku, tak aby odpowiednio przygotować ofertę. Naszym celem jest pomaganie naszym klientom w doborze odpowiedniego typu rozwiązań dla danej instytucji. Doradzamy przy wyborze drukarki w kontekście doboru odpowiednich funkcji oraz taniej eksploatacji. Znajdziemy odpowiednią bindownice, laminator czy niszczarkę, wytłumaczymy na czym polega różnica i pomorzemy w obsłudze i instalacji sprzętu.

O Nas / nasz zespół

---- kilka słów o nas samych ----

O Nas / nasz zespół

---- kilka słów o nas samych ----

Nasi pracownicy posiadają odpowiednią wiedzę, oraz niezbędne kwalifikacje aby dobrze realizować powieżone im zadania. Stanowimy zgrany zespół kilku dobrze znających branżę osób. Nasze doświadczenie z pewnością pomorze państwu w wielu aspektach związanych z prowadzeniem i rozwojem nowoczesnego biura.


Dlaczego własnie my? Ponieważ posiadamy niezbędne narzędzia by ułatwić państwu pracę. Są nimi:

Doświadczenie

Dobrze znamy zagadnienia segmentu budżetowego (procedury zapytań, przetargi itp.). Potrafimy sprawnie reagować dostosowując ofertę do potrzeb klienta. Nasza obsługa ułatwi państwu życie i oszczędzi cenny czas. Dobrze znamy zagadnienia segmentu budżetowego (procedury zapytań, przetargi itp.). Potrafimy sprawnie reagować dostosowując ofertę do potrzeb klienta. Nasza obsługa ułatwi państwu życie i oszczędzi cenny czas.


Kompleksowość

Świadczymy kompletny zakres usług. Od doboru odpowiedniego asortymentu z bogatej oferty, po sprawną dostawę w wyznaczone miejsce. Łatwy kontakt z pewnością ułatwi współpracę obu stron. Świadczymy kompletny zakres usług. Od doboru odpowiedniego asortymentu z bogatej oferty, po sprawną dostawę w wyznaczone miejsce. Łatwy kontakt z pewnością ułatwi współpracę obu stron.


Czynnik ludzki

Istotny czynnik, który z pewnością wyróżnia nas pośród konkurencji. Za pewne dla wielu z państwa doceni fakt, że możemy "dogadać" się w każdej sprawie :) Istotny czynnik, który z pewnością wyróżnia nas pośród konkurencji. Za pewne dla wielu z państwa doceni fakt, że możemy "dogadać" się w każdej sprawie :)